BAŞKANIN MESAJI

Değerli Dostlarım

Güral | Vit , Anadolu’nun kültürel mirasını ustalardan devralarak onurla taşıyan, aile odaklı bir şirket kimliği sergilemenin ötesinde, kurumsal ilkelerle yönetilen ve Türk sanayiinin önemli kilometre taşlarından biri olma sorumluluğuyla, küresel arenada ülkemizi başarıyla temsil eden bir kurumdur.

Uluslararası platformda söz sahibi bir marka olmak, insan kriterini ön plana çekmeyi ve özgül müşteri istekleri doğrultusunda, esnek ve dinamik organizasyon modellerini uygulamayı gerektirir. Bu amaçla, bizi omuzlarında yükselten geçmişimize sahip çıkarak, köklü kurum kültürümüz, sağlam şirket değerlerimiz, özverili çalışanlarımız ve güçlü bayi desteğimizle hedeflerimizin üzerine gidiyor ve başarı grafiğimizi günden güne yükseltiyoruz.

Vitrifiye sektörü bugünlere pek çok kritik aşamadan geçerek gelmiştir. Ancak, kriz zamanlarında esen sert rüzgarlara rağmen, sergilenen dikkat ve risk yönetim kabiliyetleri sayesinde bu dönemleri büyük bir ustalık ve kararlılıkla atlatmayı başardık. Bizi yıkamayan bu zorluklar, aksine gücümüze güç katmıştır.

Başarıya giden yol engellerle doludur ve ancak cesur hamlelerde bulunanlar ipi göğüsleyebilirler. “Kimse başarı merdivenlerini elleri cebinde tırmanmamıştır” mantığıyla, binamızı değişime göre pozisyon alarak değil, değişimi yönlendirmeye odaklı proaktif bir yapıyı benimseyerek inşa ettik. Bunun gereği olarak, performansa kanalize olmuş bir bakış açısıyla, yetkinlik ve yetenekleri ile bulundukları pozisyona hizmet eden profesyonel kişilerin ağırlık kazandığı bir kurum yapısını temel aldık. Şirketimizin köklerine ektiğimiz yaratıcılık tohumları ile geleceğimizi planlarken, büyümenin getirdiği sorumluluğu bütün çalışanlarımız ve bizden desteğini hiçbir koşulda esirgemeyen bayi grubumuzla paylaşıyoruz.

Yaptığı her işte iddiasını ortaya koyan, tüketiciye odaklı yapısıyla üretim, büyüme ve verimlilik faktörlerini güçlendiren Güral | Vit , gerçekleştirdiği atılımlarla pazar payını her geçen gün artırmaktadır. Gelecekte, ses getirecek daha pek çok başarının altına imza atacağımıza dair inancımız sonsuz… Çalışanlarımız ve bayi ağımızla yarattığımız güçlü sinerji, bu inancımızı besleyen en büyük değerdir.

Hedeflerimizi gerçekleştirirken, yaşadığımız topluma sürekli değer katma bilinci ve “sadece yaptıklarımızdan değil, yapmadıklarımızdan da sorumluyuz” anlayışıyla, ortak geleceğimize sahip çıkmayı bir ödev sayıyoruz.

Bizimle aynı ideallerde buluşan ve desteğini esirgemeyen değerli dostlarımıza içtenlikle teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

İsmet GÜRAL
Yönetim Kurulu Başkanı